Stolarz meblowy

JOBS

Niemcy

2016-09-07

Firma Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. K. jest prężnie działającą Agencją Pracy z wieloletnim doświadczeniem w sektorze stolarskim i produkcyjnym . Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób na terenie Niemiec

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: SM/jobs.pl

Zakres obowiązków:

  • prace stolarskie przy produkcji mebli,
  • montaż mebli na statkach,
  • składanie mebli,
  • obsługa maszyn stolarskich ,
  • cięcie i obróbka elementów według rysunków technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:

  • legalną pracę na warunkach niemieckich
  • pełny pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( 10,12 euro/brutto  + dodatki )
  • mieszkanie gratis
  • wsparcie biura podczas zatrudnienia oraz pomoc w wypełnianiu dokumentów np. zasiłek rodzinny
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja jest niedostępna informujemy)
  • praca na dłuższy okres czasu
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!