SZWACZKA, KRAWCOWA

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k

Skarżysko-Kamienna

2016-10-20

PRES MEBEL to jedna z dynamicznie rozwijających się częstochowskich firm. Zatrudnia już blisko 400 pracowników, tylko w ubiegłym roku przyjęła 120 osób.

Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój, tworzy nowe miejsca pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Opis stanowiska: Szwaczka

Zakres obowiązków:

szycie tapicerki meblowej

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • precyzja i dokładność;
  • umiejętności manualne.

Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie;
  • Umowa o pracę
  • Praca na pełny etat

Miejsce pracy:

PRES MEBEL Sp. zo.o. Sp. k.
ul. Asfaltowa 1A/96, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zaopatrzonego w klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)” na adres mailowy APLIKUJ

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!