Praktyka w dziale rekrutacji

NBCR Sp. z o.o.

Wrocław

2016-09-23

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać, a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy NBCR Sp. z o.o. do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref: NBCR/KG/10/2016/S
Miejsce pracy: ul. Kazimierza Wielkiego, Wrocław

Zadania:

bieżące wspieranie Konsultantów w realizacji projektów
wsparcie w przygotowaniu, redagowaniu oraz kontroli merytorycznej ogłoszeń
research – wsparcie konsultantów przy poszukiwaniach bezpośrednich
pozyskiwanie informacji z sieci, analiza tendencji rynku
nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami
kontakt z Biurami Karier wyższych uczelni, bieżąca prezentacja aktualnych projektów
organizowanie oraz asystowanie podczas rozmów kwalifikacyjnych
wsparcie w zakresie pozostałych zadań administracyjnych.

Wymagania:

studenci lub absolwenci studiów kierunkowych (ZZL, Psychologia, Marketing)
mile widziane osoby mające praktyki lub doświadczenie w pracy w firmie doradztwa personalnego lub działach HR
ogólna wiedza odnośnie zagadnień związanych z pozyskiwaniem pracowników (metody, narzędzia, standardy etc.)
umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
zainteresowanie rozwojem w obszarze doradztwa personalnego
wysoka kultura osobista
chęć pracy w ambitnym, dynamicznym zespole
umiejętność kreatywnego myślenia
duży poziom samodzielności i zaangażowania

Oferujemy:

2/3 miesięczne bezpłatne praktyki
możliwość zatrudnienia po okresie praktyk
zapoznanie się ze specyfiką pracy w doradztwie personalnym
możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
wyjątkową atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania swojego CV zł.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.
Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!