Pomocnik Działu Serwisu i Utrzymania Sieci

ASTA-BUD Sp. z o.o.

Polska

2016-09-06

ASTA-BUD funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Głównym obszarem działalności jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie projektowania, budowy oraz serwisowania sieci optycznych i telekomunikacyjnych. Najwyższej klasy fachowcy codziennie z pasją realizują kolejne przedsięwzięcia, mając do dyspozycji wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który umożliwia realizację najtrudniejszych zleceń.

Do Działu Serwisu i Utrzymania Sieci poszukujemy Kandydatów na stanowisko

POMOCNIK DZIAŁU SERWISU I UTRZYMANIA SIECI
Miejsce pracy: Polska

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości zagadnień dotyczących sieci telekomunikacyjnej
  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • Prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywności

Mile widziane:

  • Uprawnienia: Eksploatacja SEP 1KV, badania wysokościowe do 3m
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z techniczną eksploatacją i serwisem sieci

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie w zakresie usuwania usterek i awarii sieci telekomunikacyjnych
  • Wsparcie przy podłączaniu nowych obszarów inwestycyjnych
  • Pomoc w opracowaniu i aktualizacji dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawa praca w zaangażowanym zespole
  • Dodatkowe świadczenia dla Pracowników

Prześlij CV i list motywacyjny do 27.09.2016 roku

W temacie wiadomości wpisz nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pomocnik Działu Serwisu i Utrzymania Sieci przez ASTA-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Pile ul. Podgórna 12.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76274 ofert pracy. Sprawdź!