Spedytor międzynarodowy

JOBS

Luboń

2016-09-19

Główne zadania:

  • organizowanie i planowanie transportu  międzynarodowego
  • nadzór nad procesem planowania usług transportowych
  • wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu
  • monitorowanie jakości usług spedycyjnych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami  i przewoźnikami
  • pozyskiwanie nowych przewoźników oraz klientów

Państwa profil:

  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość  rynku transportu  międzynarodowego
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Ponadto oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość awansu na stanowisko team leadera spedycji międzynarodowej
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, system premiowania
  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)
  • dodatkowe świadczenie urlopowe
  • dofinansowanie do karnetów sportowych oraz prywatnej opieki medycznej
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!