Specjalista ds. obsługi klienta

JOBS

Brwinów

2016-09-05

Firma GlobalKruś Sp.j. istnieje od 1995 roku. Biuro oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w Brwinowie na terenie Centrum Logistycznego MLP II . Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja indywidualnych mebli sklepowych. Nasza stała oferta obejmuje lady i gabloty ekspozycyjne, regały na artykuły spożywcze i alkoholowe.  Na życzenie klienta wykonamy każdy nietypowy mebel.

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy akcesoria i materiały sprawdzonych producentów, które odpowiadają naszym standardom jakościowym.

Przy pomocy najnowocześniejszych programów graficznych zaaranżujemy i przygotujemy wizualizację wnętrza dowolnej powierzchni według wskazówek i oczekiwań Klienta.

Numer referencyjny: jobs.pl
Miejsce pracy: Brwinów (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych, ( polskich, zagranicznych )
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy,
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta,
  • Przygotowywanie i prezentowanie oferty produktowej oraz dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Przygotowywanie ofert w języku angielskim,
  • Prowadzenie telekonferencji oraz spotkań biznesowych w języku angielskim.

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • Łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu,
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym,
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej ( produkcja lub dystrybucja mebli ),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność,
  • Dbałość o jakość i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się  firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nowoczesny park maszynowy,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie-umowa o prace,
  • Szkolenia.