Pracowników na Wydziały Produkcyjne ( Druk/Wycinanie)

JOBS

Parzniew

2016-09-04

(praca na 3 zmiany)

Zakres obowiązków:

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
  • 1-2 doświadczenia na podobnych stanowiskach mile widziane
  • znajomość podłoży drukowych i/lub podstaw technologii farb – mile widziane
  • dobra organizacja pracy, uczciwość, niezawodność

Wymagania:

wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
1-2 lata doświadczenia na stanowisku operatora mile widziane
znajomość podstaw technologii  i zasad stosowania farb UV i rozpuszczalnikowych – mile widziane
znajomość podłoży drukowych – mile widziane
dobra organizacja pracy, uczciwość, niezawodność
rzetelność, dokładność, precyzyjność
dobre zdolności manualne
umiejętność wykonywania pracy w rutynowy/powtarzalny sposób

W przypadku osób bez doświadczenia – przyuczymy do pracy na stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w najnowocześniejszej, prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym w Europie
  • możliwość rozwoju zawodowego  oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę, opiekę medyczną oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • dowozimy pracowników autobusem z kierunku Warszawy (Warszawa Zachodnia – Parzniew)
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75829 ofert pracy. Sprawdź!