Copywriter

Mediapilot

Częstochowa

2016-09-04

MediaPilot.pl - tworzymy kompleksowe usługi SEO i SEM, a w tym optymalizację witryn, analitykę oraz WHITE SEO.
Szukamy osoby do pracy zdalnej na stanowisku copywriter, osoba będzie zajmowała się przeważnie tworzeniem treści na blogi internetowe.
Praca zdalna ale wymagany 1-2 wizyty w miesiącu w biurze (Częstochowa, ul Łódzka)

Wymagania:
• dokładność, sumienność, pracowitość, rzetelność;
• znajomość obsługi komputera i zagadnień z dziedziny IT,
• samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy;
• podstawy znajomości SEO

Obowiązki:
• tworzenie artykułów na blogi,
• przygotowywanie treści na potrzeby facebooka
• tworzenie opisów stron na potrzeby katalogów
• opracowanie opinii produktowych

Co oferujemy:
• możliwość pracy zdalnej,
• system wynagradzania, uzależniony od wykonanej pracy;

W CV proszę o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76349 ofert pracy. Sprawdź!