Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

PMI Outsourcing

Wrocław

2016-09-19

PMI Outsourcing sp. z o. o.  świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta- międzynarodowej firmy doradczej, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref:  PMI-16/SK

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych klientów firmy
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych zgodnie z obowiązującymi przepisami (VAT, CIT, PIT i inne)
  • współuczestniczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Managerów i Zarządu
  • współpraca i kontakt z podmiotami zewnętrznymi (US, ZUS, banki, audytorzy etc.)
  • koordynacja i udział w procesie fakturowania
  • monitorowanie i zarządzanie otwartymi należnościami
  • stały kontakt mailowy i telefoniczny z klientami obsługiwanymi przez spółki(również w jęz. angielskim).

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych
  • dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z zagranicznymi klientami
  • wysokie zdolności organizacyjne, terminowość, umiejętność pracy zespołowej
  • dobra znajomość obsługi komputera – w tym szczególnie bardzo dobra znajomość MS Excel; znajomość programu Symfonia FK jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • przez pierwsze kilka miesięcy praca w siedzibie firmy u klienta (firma handlowa)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój merytoryczny dzięki styczności z róznymi formami spółek handlowych sprzedających usługi w kraju i zagranicą
  • możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia językowe, miękkie i integracyjne
  • dofinansowanie kart Multisport
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby zapraszamy do  przesłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75977 ofert pracy. Sprawdź!