Pomocnik Ogrodnika

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-08-25

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik Ogrodnika.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: pog/szc/2016

Zadania:
- koszenie trawy,
- zbieranie gałęzi,
- prace porządkowe zewnętrzne.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy koszeniu trawy.

Oferujemy:
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie na okres min. 1 miesiąca,
- możliwość podjęcia stałej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując nr ref. pog/szc/2016 lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Pocztowej 2.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67654 ofert pracy. Sprawdź!