Lider Działu Utrzymania Ruchu

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Ociąż

2016-10-03

FirmaCOM40 Limited Sp.zo.o. w Ociążu (ul. Torowa 11) zatrudni osobę na stanowisko:

Zadania:

-Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych.
-Lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określanie i eliminacja ich przyczyn.
-Bieżąca konserwacja maszyn.
-Przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji, procedur i standardów min. w zakresie kontroli jakości, przepisów bhp, ppoż oraz ochrony środowiska.
-Raportowanie wykonanych prac (m.in. przekazanie zmiany).
-Zarządzanie zespołem podległych pracowników
-Nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem powierzonych zadań podległego zespołu.
-Organizacja i planowanie pracy podległego zespołu oraz zapewnienie nadzoru nad czasem pracy pracowników.
-Rozwiazywanie bieżących problemów.
-Dbanie o zwiększenie wydajności i jakości pracy w zakresie powierzonego obszaru.
-Współpraca z innymi działami/ wydziałami w grupie firm.

Nasze wymagania:
· Wykształcenie kierunkowe.
· Mile widziane doświadczenie w pracy w DUR.
· Umiejętność analitycznego myślenia i zdolności organizacyjne.
· Kompetencje menedżerskie związane z zarządzaniem zespołem.
· Umiejętność pracy pod presją czasu.
· Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
· Uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji (SEP) lub chęć do ich wyrobienia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny) na adres mailowy lub dostarczenie osobiście na adres siedziby firmy.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Pozdrawiamy,
Dział Personalny

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!