Telemarketer

Centrum Obsługi Biznesu

Bydgoszcz

2016-12-07

Pracuj w najlepszym i największym Call Center w Bydgoszczy!! Praca OD ZARAZ!

Pracowałeś już w Call Center, gdzie obiecywane warunki (wynagrodzenie, PREMIE, godziny pracy) okazały się kłamstwem? U nas masz jasne zasady, niezmienne i klarowne od samego początku.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Miejsce pracy: ul. Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

  • kontakt z klientem biznesowym / klientem indywidualnym
  • doradztwo w usługach telekomunikacyjnych
  • spisanie zamówienia i przygotowanie umowy dla klienta
  • koordynacja zamówieniami i przygotowanie dokumentacji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i utrzymanie relacji z naszymi klientami
  • pełnienie funkcji osobistego opiekuna klienta

Wymagania:

Od Ciebie oczekujemy:

  • uczciwości
  • komunikatywności
  • zapału do pracy
  • zaangażowania
  • pozytywnego nastawienia
  • mile widziane: doświadczenie w branży Call Center bądź w obsłudze bezpośredniej!

Oferujemy:

  • umowa o pracę (po okresie próbnym)
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)
  • rzetelne 2-tygodniowe BEZPŁATNE szkolenia produktowe i z technik sprzedaży + wynagrodzenie za ten okres czasu
  • kompetentnych koordynatorów + wsparcie na okresie próbnym ze strony szkoleniowca
  • najlepszą atmosferę + imprezy i wyjścia integracyjne
  • darmowe kursy językowe, atrakcyjne zniżki w pakiecie socjalnym (karta na siłownię i fitness, opieka w LUX MED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe) + zniżki do klubów, kin, restauracji
  • dodatkowe szkolenia i warsztaty wewnętrzne i zewnętrzne
  • dla najlepszych: awans po okresie próbnym na stanowisko trenera, koordynatora zespołu czy szkoleniowca

Ponadto:

  • nie ma kar za nie zrealizowanie czasów połączeń,
  • nie ma ciągłego nacisku na wynik – dla nas liczysz się przede wszystkim TY i Twój rozwój + dopasowanie oferty pod klienta,
  • nie płacisz za szkolenie, nawet jeśli po pierwszym dniu - zrezygnujesz z pracy,
  • premie są ZAWSZE mimo, że klient może zrezygnować z zamówienia,
  • bonusy na koniec miesiąca i nagrody rzeczowe w konkursach :-)

Plusy pracy u nas:

  • brak planu sprzedażowego,
  • pracujesz z naszym klientem - odpada pozyskiwanie klientów,
  • premie są zapewnione, mimo że klient rezygnuje z zamówienia!!!

Czas na zmiany: satysfakcja, rozwój, stabilizacja zawodowa!