Koordynator grupy pracowników z j.niemieckim (praca przy inwentaryzacji)

Polski HR International

Regensburg, Cottbus, Berlin, Monachium, Mannheim

2016-12-09

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: całe  Niemcy

Wymagania:

       umiejętność kierowania zespołem pracowników oraz koordynowania ich pracy,
       mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji, produkcji lub na magazynie,
       podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,
       gotowość do podjęcia pracy od 02.01.2017
       znajomość języków obcych: niemiecki lub angielski,
       gotowość do pracy zmianowej,
       odpowiedzialność,
       komunikatywność,
       wysoka kultura osobista,
       mobilność i chęć do pracy w różnych lokalizacjach.

Obowiązki:

       nadzorowanie oraz koordynowanie pracą podległego zespołu pracowników (sporządzanie harmonogramu pracy, nadzorowanie godzin pracy, dbanie o prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań),
       prace inwentaryzacyjne w sklepach na terenie Niemiec w 8-osobowych zespołach,
       skanowanie i liczenie towarów,
       obsługa urządzenia do skanowania towarów.

Oferujemy:

       atrakcyjne wynagrodzenie,
       bezpłatne zakwaterowanie,
       zapewniony dojazd z i do miejsca pracy,
       półroczny kontrakt,
       dodatkowe ubezpieczenie,
       pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Telefon kontaktowy: +48 883-340-228.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

Oferta oczekuje na akceptację administratora.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99164 ofert pracy. Sprawdź!