PRACOWNIK PRODUKCJI- nowa firma

Adecco

Dąbrowa Górnicza

2016-08-23

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Obecnie dla Nowej firmy produkcyjnej z terenu Dąbrowy Górniczej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Liczba stanowisk: 50

Zadania:
- praca na produkcji przy laminatach
- wykonywanie pracy fizycznej
- kontrola jakości

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie produkcyjne lub budowlane
- gotowość do podjęcia pracy na początek 1 zmianowej
- sumienność i rzetelność

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych
- pracę w stabilnej firmie
- wynagrodzenie zawsze na czas plus pakiet dodatkowych benefitów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67783 ofert pracy. Sprawdź!