Koordynator Projektów Sprzedażowych

ANO Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-27

Zakres obowiązków:

- wparcie Key Account Managera w budowaniu relacji z Klientami - B2B, B2C

- współpracę ze wszystkimi działami wewnętrznymu firmy realizującymi projekt sprzedażowy

- przygotowywanie prezentacji dla Klientów

- obsługę bazy danych i korespondencji handlowej

- udział w negocjowaniu warunków współpracy z Klientami

- raportowanie postępów i wyników prac

- nadzór nad budżetem i zasobami projektu

- współtworzenie strategii rozwoju firmy

- koordynacja peac związanych z wdrażaniem projektów

- nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi

Wymagania:

- umiejętność podejmowania decyzji

- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i samodzielność

- wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

- nastawienie na rezultat, terminowość i jakość

- umiejętność analitycznego myślenia

- bardzo dobra znajomość pakieru MS Office

- zaangażowanie

- znajomość zasad zarządzania projektami

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego

- profesjonalne narzędzia pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dużą samodzielność i swobodę w realizacji zadań

- otwartość na pomysły i innowacyjne rozwiązania

- realne możliwości rozwoju w dynamicznym srodowusku

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 84023 ofert pracy. Sprawdź!