Przedstawiciel handlowy

ANO Sp. z o.o.

Łódź

2016-11-22

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

- promowanie marki własnej w sieciach regionalnych

- budowanie i rozijanie współpracy z partnerami handlowymi w nowoczesnym kanale dystrybucji

- pomoc w realizacji akcji marketingowych skierowanych do sieci

- negocjowanie warunków współpracy z lokalnymi sieciami

- rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie

- realizację planów sprzedaży

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branzy FMCG (mile widziane w sieciach handlowych)

- doświadczenie lub znajomości zasad merchandesingu

- dążenie do osiągnięcia założonego planu sprzedaży

- samodzielności

- dobrej organizacji pracy i umiejętności negocjacyjnych

- wykształacenia minimum średnieg

- czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- podstawowe narzędzia pracy

- zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony

- motywacyjny system wynagrodzeń

- elastyczne godziny pracy

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- pracę w młdym dynamicznie rozwijającym się zespole

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!