Księgowy

Kasprzyk & Wojdan Sp. j.

Kraków

2016-10-12

Biuro rachunkowe Account System Sp. z o.o. z Krakowa poszukuje samodzielnej/ego księgowej/księgowego.

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek krajowych

  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów spółek osobowych

  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT

  • przygotowywanie kompletnych sprawozdań finansowych,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz i na zewnątrz firmy

  • załatwianie spraw w ZUS i US

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego przez okres min 5 lat

  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane

  • znajomość bieżących przepisów podatkowych (PIT,CIT,VAT) oraz Ustawy o rachunkowości

  • znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz kadr

  • rzetelność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • znajomość obsługi Comarch Optima, Humansoft Hermes SQL

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy zespołowej jak i duża samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz prowadzeniu projektów

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie na zajmowanym stanowisku

  • pracę w rozsądnym wymiarze godzin oraz przyjaznym otoczeniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, w tytule wiadomości wpisując Praca księgowy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99349 ofert pracy. Sprawdź!