Agent Celny

Erontrans Agencja Celna sp zoo

Gdynia

2016-12-09

Opis stanowiska:

- organizowanie odpraw celnych w przewozie i wywozie, między innymi w procedurze uproszczonej

- reprezentowanie przed organami celnymi klientów firmy

- doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych

Wymagania:

- wpis na listę agentów celnych - warunek konieczny

- minimum roczne doświadczenie na stanowisku agenta celnego- warunek konieczny

- znajomość języka angielskiego

- samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

- łatwość nawiązywania kontaktów - komunikatywność

- etyka działania

- czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

-pracę w międzynarodowym środowisku

- możliwości rozwoju

- ambitne wyzwania zawodowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym , opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych , na adres mailowy APLIKUJ

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferta oczekuje na akceptację administratora.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!