Spawacz (311)

P.P.H.U. "TABOR" - 2 Agnieszka Traskiewicz

Dąbrowa Górnicza

2016-09-23

P.P.H.U Tabor - 2 to firma współpracująca ze znanymi i cenionymi polskimi firmami, która obecnie poszukuje osób na stanowisko SPAWACZ.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania :

- wykonywanie operacji spawania gazowego różnymi technikami, za pomocą palnika acetylenowo - tlenowego z utrzymaniem optymalnych parametrów spawania;
- wykonywanie operacji przecinania palnikiem gazowym, łukiem elektrycznym;

Wymagania:

- Spawanie metodą 311, 111;
- Przygotowywanie konstrukcji do spawania, obrabianie spawów;
- Doświadczenie na stanowisku spawacz;
- Samodzielność i dobra organizacja pracy;
- Sumienność.

Oferta:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy,że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Lub kontakt telefoniczny.