Edi suporter

Erontrans Agencja Celna sp zoo

Gdynia

2016-12-05

Obowiązki:

- współpraca z analitykami biznesowymi partnerami zewnętrznymi w celu ustalenia wymagań biznesowych dla rozwiązań EDI lub B2B

- współpraca w zespołami wewnętrznymi  firmy w celu opracowania rozwiązań integracji systemowej

- definicja i wyjaśnienie formatów komunikatów interfejsów wykorzystujących standardowe formaty jak EDIFACT, TRADACOMS, XML i ja Designed in-house formatów

- konfiguracja oraz przesyłanie plików lub wiadomości wewnętrznych i zewnętrznych z wykorzystaniem wszystkich protokołów takich jak X.400, AS2, HTTP, e-mail i innych

- opracowanie rozwiązań integracyjnych dla wiadomości/plików broker środowiska firmy

- synchrony Integration Broker i Synchrony Broker pliku

- osiągnięcie wysokiego poziomu satysfakcji klientów z projektów

- tworzenie i utrzymanie dokumantacji konfiguracji i wsparcia

Oczekujemy:

- doświadczenia w projektowaniu integracji EDI oraz system B2B, programowanie, konfiguracji i dostawy

- znajomości standardów wspólnym formatem danych (np. EDIFACT, XML)

- znajomości metod przesyłania plików powszechne (np. MQ, X.400, AS2)

- doświadczenia w procesach biznesowych i systemach aplikacji biznesowych

- ogólna wiedza o środowisku Message Broker

- znajomość Axway synchronizacji Integracji brokera lub Axway synchronizacji pliku Broker

- znajomości przekształcania specyfikacji technicznej

- znajomość języka programowania (np. Java, C++, NET)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, opatrzone zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres mailowy APLIKUJ

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!