Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

NEW LIFE

Bielsko-Biała

2016-11-28

Międzynarodowy Koncern poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów, Bielsko-Biała, Cieszyn, Czechowice, Kety, Pszczyna, Wadowice, Wisła, Żywiec i okolice

Opis stanowiska:

  • obsługa dotychczasowych klientów korporacyjnych,

  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji z klientami,

  • budowanie wizerunku marki firmy,

  • realizacja kwartalnych planów sprzedaży,

  • negocjowanie warunków umowy z klientami.

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie (pref. wyższe),

  • umiejętności interpersonalne,

  • ambicja w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w handlu i sprzedaży,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Firma oferuje:

  • pakiet szkoleń wdrażających na stanowisko pracy,

  • pracę w elitarnym zespole,

  • narzędzia pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu, kontrakt menadżerski.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!