Eektromechanik utrzymania ruchu zagranica

Nadia Group

Holandia

2016-08-12

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych, Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki, Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych, Analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej. Oczekiwania wobec Kandydatów:

Wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne, mechaniczne, Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV, Samodzielność i dokładność, zdolności manualne będą atutem, Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym. Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego.
 
W zamian oferujemy:
 
stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia 10 euro net. darmowe zakwaterowanie. perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66870 ofert pracy. Sprawdź!