Ślusarz (Niemcy)

Maintec

Nürnberg

2016-08-11

 

Maintec Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia zajmującą się rekrutacją wysoko wykwalifikowanych pracowników na stanowiska techniczne dla przedsiębiorstw na terenie Belgii, Holandii, Niemiec i w krajach skandynawskich. Dla naszego klienta poszukujemy :

Ślusarz (Niemcy)

Praca przy obróbce stali. Wykonywanie prac ślusarskich związanych z wykończeniem i montażem, docinanie elementów szlifowanie. Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania


- Doświadczenia jako ślusarz
-Dobra i/lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego WARUNEK KONIECZNY!
-Umiejętność czytania rysunków technicznych

- Kierunkowe wykształcenie mile widziane


Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Długotrwałą współpracę

- Darmowe zakwaterowanie

- Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich

- Wynagrodzenie od 1700€ netto

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na jeden z poniższych adresów (w zależności od miejsca zamieszkania):

 

APLIKUJ lub APLIKUJ

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

 

Certyfikat KRAZ nr 275  

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68541 ofert pracy. Sprawdź!