MAGAZYNIER Z DOŚWIADCZENIEM - Niemcy

Human&Hunter

Zwickau

2016-08-10

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Nr ref.: M/JG/R

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na stanowisku Magazynier
  • Rozmieszczanie i umieszczanie towaru na paletach
  • Planowanie przestrzeni magazynu
  • Składowanie palet

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziana
  • Duże doświadczenie w pracach magazynowych
  • Umiejętność zarządzania przestrzenią
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna
  • Motywacja do podjęcia pracy za granicą od września 2016r

Nasz Klient oferuje:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie, składki zdrowotne i socjalne
  • Organizację  zakwaterowania
  • Pracę w stałych porannych godzinach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77576 ofert pracy. Sprawdź!