Operator wózka widłowego

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Stobno

2016-08-09

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Operatora wózka widłowego.


Nr ref. oww/sto/2016
Miejsce pracy: Stobno

Zadania:
- obsługa wózka widłowego,
- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- dbanie o odpowiednie rozłożenie towaru na magazynie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego,
- uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli gazowej,
- prawo jazdy kat. B i własny samochód,
- energiczność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym (w godzinach 4:00-12:00 lub 4:00-8:00), od poniedziałku do piątku,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z wpisanym nr ref. oww/sto/2016 w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.