Sekretarka

F.H.U "MAREKS" ANETA JANECKA, MAREK JANECKI S.J.

Modlnica

2016-09-22

Hurtownia motoryzacyjna Mareks funkcjonuje nieprzerwanie od 1999r. Nasza domena to sprzedaż hurtowa i detaliczna części samochodowych dla warsztatów, autoryzowanych stacji obsługi oraz klientów indywidualnych. Motoryzacja oraz sprzedaż auto części to nasza pasja.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek na stanowisko SEKRETARTKA.

Zakres obowiązków:

  • obsługa centrali telefonicznej oraz korespondencji biurowej (poczta, przesyłki kurierskie)

  • obsługa recepcyjna gości, rezerwowanie sal konferencyjnych

  • kontrola i zamawianie artykułów biurowych

  • współpraca z dostawcami usług zewnętrznych

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura

  • bieżące prace administracyjne

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

  • samodzielność w działaniu, kreatywność, inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

  • miła aparycja

Wybranej osobie oferujemy:

  • ciekawy zakres obowiązków umożliwiający podniesienie kwalifikacji zawodowych

  • bardzo miłą i dynamiczną atmosferę pracy

  • możliwość realnego budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie