Specjalista działu Księgowości

G-Force

Toruń

2016-12-09

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z siedzibą w Toruniu poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur sprzedaży, zakupów, wyciągów bankowych, kasy, prowadzenie rozrachunków,
  • prowadzenie ewidencji VAT,
  • przygotowanie potrzebnych zestawień i raportów,
  • ­ wprowadzanie danych do programów kadrowo­płacowych
  • ­ prowadzenie bieżących spraw administracyjnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie księgowości,
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego,
  • znajomość programu Subiekt, Symfonia Finanse i Rachunkowość lub SAP mile widziana,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonej pracy,
  • ­ wysoka kultura osobista, umiejętność i chęć współpracy,
  • ­ zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • ­wykształcenie minimum średnie.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prace w dynamicznym zespole,
  • ­ możliwość nauki i rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98295 ofert pracy. Sprawdź!