Manewrowy

Agencja Pracy L&P Sp. z o.o.

Jaworzno

2016-09-29

Agencja Zatrudnienia „L.&P.” Sp. z o.o. obecnie dla swojego klienta poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

MANEWROWY

Miejsce pracy: Jaworzno
Nr ref. A/120805

Zakres obowiązków:

  • Sprzęganie i rozprzęganie wagonów i pojazdów trakcyjnych;

  • Zabezpieczanie odstawionego taboru kolejowego przed zbiegnięciem;

  • Obsługiwanie przydzielonych zwrotnic w czasie wykonywania pracy manewrowej;

  • Sprawdzanie stanu rozjazdów, na których odbywa się praca manewrowa;

  • Wykonywanie prac związanych z odpowiednim zestawieniem, odstawieniem i dostawianiem wagonów w składzie pociągów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;

  • świadectwo zdania egzaminu kwalifikacyjnego na manewrowego;

  • Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku;

  • Nienaganny przebieg dotychczasowego zatrudnienia

  • Dobry stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia;

  • Możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz kopii dokumentu potwierdzającego posiadane uprawnienia do wykonywania zawodu manewrowego na adres e-mail APLIKUJ lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy: 44-300 Wodzisław Śląski ul. Rynek 1 lok.2
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:”Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy(posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!