Kontroler floty - praca w nocy

XPO Transport Solutions Poland Sp. z o.o

Płoty

2016-07-31

Szukasz pracy w transporcie a nie masz doświadczenia!? Nasza oferta to pierwszy krok do kariery w transporcie ale także w międzynarodowej, błyskawicznie rozwijającej się amerykańskiej firmie XPO Logistics! 


TWOJE ZADANIA
Chcemy powierzyć Tobie misję polegającą na opiece nad flotą pojazdów i jej personelem, zlokalizowanymi w różnych miejscach Europy. Do Twoich zadań należeć będzie: namierzenie pojazdów, oznaczenie ich pozycji, sprawdzenie statusu (personel pokładowy, ładunek, pojazd i urządzenia pokładowe), oraz weryfikacja dostawy ładunku według planu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek odstępstw od planu (np. niezgodność godziny i/lub miejsca dostawy, problemy z ładunkiem, problemy techniczne, problemy personelu), sporządzisz raport dla Dowództwa Floty.
Realizując powierzoną misję, będziesz utrzymywać stały kontakt z personelem pokładowym pojazdów, współpracować z osobami odpowiedzialnymi za planowanie i dzienną kontrolę floty oraz oddziałami specjalnymi, odpowiedzialnymi za wsparcie personelu i pojazdów w terenie.

IDEALNY KANDYDAT
Idealny kandydat powinien posiadać umiejętność samodzielnego planowania i organizowania własnych zadań, potrafić przewidywać i samodzielnie rozwiązywać problemy, bardzo dobrze komunikować się przez telefon, posiadać umiejętność pracy z komputerem, aplikacjami biurowymi i internetowymi, być odpornym na znużenie i monotonie oraz być gotowym na całonocne czuwanie ze świadomością, że powodzenie misji floty uzależnione jest od sprawności jego umysłu, trafności oceny ryzyka i szybkości działania.

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym jest koniczna, gdyż będziesz raportował w tym języku do naszego Klienta 

Poszukujemy osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w branży transportu i logistyki, są zaangażowane i przedsiębiorcze, odpowiedzialne i sumienne, a przede wszystkim, lubią i cenią sobie pracę z ludźmi.

CO OFERUJEMY TOBIE
Odpowiedzialne i wymagające zadania, umożliwiające rozwiązywanie interesujących problemów. Naukę znakomitej profesji przy wsparciu doświadczonych koleżanek i kolegów, najlepszych w branży specjalistów od zarządzania flotą. Współudział w budowaniu nowej organizacji w Polsce i w Europie, we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii i systemów operacyjnych w branży. Pierwszy krok do kariery w międzynarodowej, błyskawicznie rozwijającej się amerykańskiej firmie, działającej w branży transportu i logistyki, która jest równocześnie jedną z najmocniejszych i najprężniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68475 ofert pracy. Sprawdź!