Sprzątaczki/sprzątacze z orzeczeniem - al. Karkonoska

Probet sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-29

Firma Probet sp. z o.o., zakład pracy chronionej, od 20 lat świadcząca usługi porządkowe na terenie całego kraju poszukuje osób niepełnosprawnych do sprzątania salonu samochodowego przy al. Karkonoskiej we Wrocławiu

GODZINY PRACY:

  • pon. – pt. 17.30.00 – 22.30
  • sob. 14.00 – 20.00 (za pracę w sobotę przysługuje dzień wolny w tygodniu)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• Czynności z zakresu usług serwisu porządkowego:
- mycie podłóg, ścieranie kurzu, wyrzucanie śmieci, sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych, odkurzanie, mycie przeszkleń, obsługa zmywarki

WYMAGANIA:
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 1700 zł netto miesięcznie
• Umowę o pracę

• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej (możliwość dofinansowania kosztów dojazdów, dofinansowanie do leków itp.)
• Przyjazną atmosferę pracy

KONTAKT pod numerem telefonu 799 016 083 lub 799 016 097 w godzinach od 08.00 do 17.00

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony  www.probet.info.pl  w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą  wolnych  miejsc  pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100810 ofert pracy. Sprawdź!