OFERTA PRACY - HYDRAULIK

Agencja Pracy L&P Sp. z o.o.

Niemcy

2016-09-29

Agencja Zatrudnienia „L.&P.” Sp. z o.o. poszukuje obecnie dla swojego Klienta Kandydata do pracy na stanowisko: HYDRAULIK.

Miejsce pracy: Niemcy
(Różne miasta na terenie Niemiec)

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac związanych z zakładaniem instalacji wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w domkach jednorodzinnych i/ lub blokach mieszkalnych;
- Usuwanie awarii – serwisowanie instalacji.

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe;
- Minimum 3 - letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie hydraulik;
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach;
- Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę;
- Wynagrodzenie od 10 euro/godzinę.

Aplikacje prosimy kierować na adres: APLIKUJ
lub złożyć bezpośrednio w naszym biurze: 44-300 Wodzisław Śląski ul. Rynek 1 lok.3.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, lub za pośrednictwem Facebooka.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na wykorzystanie danych osobowych w celu pośrednictwa pracy(posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 923 ze zm.)”.