Junior Sales Specialist

INTER.EXPERT Polska sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-22

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego. Ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec, rekrutujemy ekspertów dla firm i organizacji do projektów oraz pracy stałej.

W związku z rozwojem naszego wrocławskiego Działu Business Development, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

JUNIOR SALES SPECIALIST

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: JKAM/IB/07/WR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami z branży inżynieryjnej
- Sprzedaż  usług rekrutacyjnych i produktów dedykowanych działom HR
- Bieżąca analiza rynku Klienta, rynku pracy
- Realizacja założonych planów sprzedażowych przy wsparciu Działu Rekrutacji
- Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych (umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych, tworzenie oferty, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy)
- Współpraca z Zarządem i Działem Rekrutacji

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w sprzedaży usług i/lub produktów
- Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Komunikatywność
- Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji handlowych
- Zorientowanie na klienta oraz na wynik
- Wysoka motywacja i nastawienie na współpracę
- Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
- Możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu
- Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od Twoich preferencji)
- Udział w bardzo ciekawych projektach
- Pracę dla topowych marek na rynku motoryzacyjnym i lotniczym
- Elastyczny czas pracy
- Miły zespół i atmosferę pracy
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!