Specjalista ds. Wdrażania Projektów Logistycznych

Experum HR

Bolesławiec

2016-11-09

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad dwudziestu lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8401/SPL

Wymagania:

  •   wykształcenie wyższe kierunkowe
  •   co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  •   dobra znajomość języka angielskiego
  •   umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  •   biegła znajomość pakietu Office
  •   dyspozycyjność

Obowiązki:

  •   tworzenie oraz kontrola planów  wdrożenia nowego projektu
  •   rozwijanie/design opakowań komponentów
  •   zarzadzanie i współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  •   weryfikacja istniejących BOMów
  •   zarządzanie przepływem materiałów
  •   współpraca z dostawcami zagranicznymi
  •   przygotowanie systemu MRP(SAP) do wdrożenia nowego projektu od strony MM
  •   zarządzanie oraz kontrola zmian inżynieryjnych materiałów

Oferujemy:

  •   możliwość zdobycia cennego doświadczenia we wdrażaniu nowego projektu
  •   umowa o prace i atrakcyjne wynagrodzenie
  •   niezbędne narzędzia pracy
  •   pracę w zgranym zespole, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: APLIKUJ

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102320 ofert pracy. Sprawdź!