Automation engineer

Visser Group Poland

Słupsk

2016-11-16

Opis stanowiska pracy

*Uruchamianie linii technologicznych oraz testowanie maszyn

*Programowanie sterowników PLC

*Praca w zakładzie w Słupsk, możliwe delegacje do Holandii oraz klientów na świecie

*Szkolenie w centrali firmy - Holandia

Wymagania

*Komunikatywna znajomość języka angielskiego

*Wykształcenie inżynierskie – kierunek Elektrotechnika, Automatyka, Elektronika

*Umiejętność programowania sterowników PLC – Mitsubishi lub Siemens

*Mile widziana znajomość programu EPlan

*Umiejętność pracy z dokumetacja elektryczną

Oferujemy:

*Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i miedzynarodowej firmie

*Zatrudnienie na umowę o pracę

*Atrakcyjne warunki zatrudnienia

*Ciekawą pracę oraz duże możliwości rozwoju

*Pracę w zespole profesjonalistów
*Poszukujemy zarówno osoby z doświadczeniem jak i osoby, które ukończyły studia i są gotowe rozpocząć swoją karierę zawodową

Prosimy przysyłać CV w j. angielskim.

Prezentacja firmy

Firma Visser Group Poland jest polskim oddziałem Grupy Viscon . Grupa Viscon produkuje linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności.  Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.eu

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!