Operator montażu

TASSO

Mladá Boleslav

2016-07-29

TASSO jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numer 13267, działającą na rynku europejskim i wschodnim. Nasi kandydaci pochodzą z Polski, Ukrainy, Mołdawii i Nepalu.

Obecnie dla naszego klienta Skoda Auto poszukujemy:

Nazwa Stanowiska:

  • Operator Montażu

Miejsce Pracy:

  • Fabryka Skoda Auto a.s. w Mlada Boleslav
  • Termin rozpoczęcia pracy 25.07.2016r

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji pasów bezpieczeństwa
  • Praca przy składaniu drobnych elementów na linii produkcyjnej
  • Praca manualna/fizyczna dla mężczyzn
  • 3-zmianowy system pracy
  • PRACA DLA KAŻDEGO

Oczekiwania:

  • Bardzo dobry stan zdrowia
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność, pracowitość
  • Chęć do pracy !!!
  • Skoda auto wszystkiego cię nauczy
  • Przyuczenie do pracy na linii produkcyjnej
  • Język czeski nie jest wymagany

Oferujemy:

  • Zarobek brutto: 18 474 - 26 800 CZK
  • Zarobek netto: 16 770 CZK za 150 godzin i 20670 CZK za 185 godzin pracy
  • Czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
  • Darmowe badania lekarskie
  • Darmowa odzież i obuwie robocze
  • Darmowe szkolenia BHP
  • System premiowy
  • Możliwość awansu
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+25 % za nadgodzinę, +25 % - praca w soboty i niedziele) - na życzenie
  • Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą (do 400 zł miesięcznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
  • 25 dni urlopu (płatnego)
  • Dodatek do wyżywienia w postaci bonów żywieniowych
  • Opieka polskiego tłumacza przez pierwszy okres pracy

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży Automotive, wyślij do nas swoje CV na adres APLIKUJ w temacie wiadomości wpisz PRACA CZECHY skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty.