Doradca ds. nieruchomości w Będzinie

ARTEMIS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Będzin

2016-11-17

Firma ARTEMIS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice

WYMAGANIA:

• zdolności interpersonalne,
• otwartość,
• dyspozycyjność/dni robocze.
• znajomość lokalnego rynku nieruchomości (mile widziane),
• podstawowa znajomość obsługi komputera,
• wysoka kultura osobista,
• komunikatywność,
• dobra organizacja pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • prezentacje nieruchomości w terenie
  • weryfikacja dokumentów i podpisywanie umów,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją transakcji kupna - sprzedaży, najmu – wynajmu

OFERUJEMY:

  • elastyczny czas pracy,
  • wysokie wynagrodzenie ( podstawa + prowizja lub umowa agencyjna)
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • szkolenia z zakresu obrotu nieruchomościami i sprzedaży.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!