Przedstawiciela Handlowego

Higma Service Sp. z o.o.

Kościan

2016-12-07

Higma Service Sp. z o.o. , wiodący w Polsce dystrybutor systemów higienicznych, preparatów chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych, przemysłu i branży hotelarsko- gastronomicznej, dostawca profesjonalnych rozwiązań związanych z utrzymaniem czystości i higieny do klientów na terenie całego kraju, zatrudni:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Czego wymagamy:

Niezbędne są:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 1 rok
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i kreatywność
  • Umiejętność planowania, raportowania i organizacji pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie min. 1 rok)
  • Znajomość obsługi komputera (edytory tekstowe, arkusze kalkulacyjne, przeglądarki internetowe, programy pocztowe)
  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Poznań, Gniezno, Piła, Śrem, Konin, Kościan, Jarocin

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży, w sektorze B2B
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży
  • Znajomość topografii w regionie pracy
  • Wykształcenie ekonomiczne lub handlowe

Co proponujemy:

  • Pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji
  • Narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer osobisty, telefon służbowy
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę
  • Pakiet szkoleń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie podstawowe: wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 1800,00 zł netto plus dodatek stażowy zgodnie z regulaminem wynagradzania oraz pozostałe składniki wynagrodzenia: premia za realizację sprzedaży, premia zadaniowa oraz uznaniowa

Zakres obowiązków to m. in.:

  • Realizacja strategii Działu Sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • Rozwój sprzedaży i pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Kreowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi Klientami firmy
  • Przygotowanie ofert handlowych
  • Planowanie i terminowe sporządzanie raportów z codziennej pracy
  • Kontrola należności kontrahentów

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!