Pośrednik nieruchomości

Poz.Dom

Poznań

2016-11-23

Poszukujemy pracownika na stanowisko pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy również zainteresowani współpracą z osobą która nie miała styczności z rynkiem nieruchomości-ZAPEWNIAMY: szkolenie, pomoc, wsparcie przez pierwsze miesiące pracy.

OFERUJEMY:
- szkolenie oraz wsparcie w transakcjach
- wsparcie w pozyskiwaniu nowych ofert
- materiały marketingowe
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- prace w młodym zespole oraz miłą atmosferę pracy
- wyposażone stanowisko pracy
- telefon służbowy oraz laptop
- wynagrodzenie prowizyjne (możliwość dużych zarobków)
- premie uznaniowe
- ubezpieczenie

OCZEKUJEMY:
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Umiejętność pracy z klientem
- Przedsiębiorczość, samodzielność
- Dobra organizacja pracy, z własnej inicjatywy
- Dyspozycyjność
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży innych produktów oraz usług
- Zainteresowanie rynkiem nieruchomości

OBOWIĄZKI:
- reprezentowanie firmy
- pozyskiwanie ofert
- działania marketingowe na ofertach
- prezentacja ofert nieruchomości klientom
- profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy lub dostarczenie bezpośrednio do oddziału firmy Poz.Dom os. Czecha 124 w Poznaniu