Inżynier Sprzedaży ze znajomością AutoCAD

Progresso HR

Wrocław

2016-07-11

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy usługowo-produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży ze znajomością

AutoCAD

Miejsce Pracy: Radwanice koło Wrocławia

Zakres obowiązków:

obsługa klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży usług obróbki metali

rysowanie rysunków technicznych oraz opracowywanie dokumentacji technicznej

doradztwo techniczne i dobór technologii

przygotowywanie ofert handlowych

opieka posprzedażowa nad klientami

Wymagania

wykształcenie wyższe mechaniczne, techniczne lub pokrewne

bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz rysunku technicznego

obsługa pakietu Ms Office

prawo jazdy kat. B

zaangażowanie w powierzone obowiązki

umiejętność pracy w zespole

Mile widziani studenci ostatnich lat Politechniki lub absolwenci.

Oferujemy:

pełny etat,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy

praca w młodym, dynamicznym zespole

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres rekrutacjaAPLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!