Elektryk /Elektromonter / Elektroinstalator / Pomocnik Elektryka

JMK PUH

Katowice

2016-07-11

Firma JMK PUH ze względu na dynamiczny rozwój poszukuje odpowiedzialnych i pracowitych osób na stanowiska Elektryk /Elektromonter / Elektroinstalator / Pomocnik Elektryka.

Ze względu na dużą ilość zleceń i prac, poszukujemy osób ODPOWIEDZIALNYCH gotowych podjęcia własnej działalności i prowadzanie własnego zespołu (3-5 osób). Zapewniamy pełne przygotowanie do stanowiska kierowniczego, szkolenia.

Oferujemy:

- Uczciwe wynagrodzenie za godzinę pracy

- Premie uznaniowe

- Przyjemną atmosferę w pracy

- Zatrudnienie na pełen etat

- Podstawowe narzędzia pracy

- Dodatkowe szkolenia

Oczekujemy:

- Umiejętność rozwiązywania problemów

- Chęci samodoskonalenia

- Umiejętność szybkiej nauki

- Samodzielność w planowaniu i wykonaniu powierzonych zadań

- Umiejętność pracy zespołowej

- Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu

- Doświadczenie w pracach nad instalacjami elektrycznymi

Opis stanowiska:

Wykonywanie instalacji elektrycznych mieszkaniowych, klatek schodowych, garaży. Miejsce pracy Katowice Ligota, Osiedle Franciszkańskie, ul. Kijowska 44.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na mail: APLIKUJ

 Kontakt i dodatkowe informacje pod numerem: +48 508 96 40 99

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!