Magazynier – operator wózków widłowych

Progresso HR

Bielany Wrocławskie

2016-07-11

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej,

poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier – operator wózków

widłowych

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • Obsługa produkcji

  • Praca na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego

  •  na magazynie

Wymagania:

  • Średnie wykształcenie

  • Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok

  • obsługa wózków jezdniowych z uprawnieniami na wymianę butli gazowych.

  • samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań

  • umiejętność pracy w zespole i gotowość do intensywnej pracy

  • wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę bezpośrednio z pracodawcą

  • Możliwość rozwoju

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Praca na jedna zmianę

 Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: APLIKUJprogresso.net.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]