praca na produkcji (drukarnia)

S-druk

Kraków

2016-07-11

Drukarnia S-DRUK to producent opakowań dla branży kosmetycznej

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: pomocnik na maszynie STS

(odbieranie i kontrola klejenia kartoników na maszynie składarko -sklejarka )

Miejsce pracy : Kraków

Opis stanowiska:

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac tj odbieranie schodzących z taśmy produkcyjnej opakowań, kontrolowanie ich oraz pakowanie tych nakładów w kartony zbiorcze .

Od kandydatów oczekujemy:

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku + wybrane weekendy

- zdolności manualnych oraz sprawności fizycznej

-punktualność oraz odpowiedzialnego podejścia do pracy

-obowiązkowości i zaangażowania

-umiejętności pracy w grupie

-współpraca z operatorem linii oraz zespołem na zmianie

- doświadczenie w branży poligraficznej lub introligatorskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 Stabilne i długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Umowę

o pracę lub inną formę zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!