CNC operator Haarlem

Orange Jobs

Haarlem

2016-07-11

Holenderskie biuro pracy Orange Jobs specjalizujace sie w branzy Metalowo – Budowlanej poszukuje dla swojego klienta, kandydata na stanowisko:

  OPERATOR CNC

   Miejsce pracy: Haarlem

    Zadania:

Samodzielne programowanie tokarko- frezarek typu Viktor z oprogramowaniem FANUC (manual guide).

   Wymagania:

- doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- jezyk angielski, holenderski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

- wlasny transport

  Oferujemy:

- Dobre zarobki

 Stabilna Prace

- Prace w milym zespole

- Zakwaterowanie

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Dobre warunki socjalne!

              Wszystkie osoby zainteresowane oferta prosimy o przeslanie swojego CV w jez angielskim lub holenderskim ze zdjeciem na adres e-mail APLIKUJ z dopiskiem Operator CNC  lub o kontakt telefoniczny pod numerem 0294 28 70 27. Zapraszamy rowniez na nasza strone www.orangejobs.nl