TECHNOLOG CIĘCIA PLAZMOWEGO, LASEROWEGO, ABRAZYJNEGO

Invest-Tech Sp. z o.o.

Toruń

2016-07-11

Firma Invest-Tech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

- przygotowywanie programów na przecinarki;

- pomoc technologiczna operatorom;

- sprawdzanie poprawności wykonywanych detali;

- raportowanie procesu produkcyjnego;

- nadzorowanie stanu magazynowego części oraz innych elementów potrzebnych w procesie -produkcyjnym;

- optymalizowanie procesu produkcyjnego

Wymagania:

- mile widziane ukończone studia techniczne – mechanika, automatyka, mechatronika itp.;

- umiejętność obsługi programów CAD;

- umiejętność czytania rysunku technicznego;

- gotowość do pracy w systemie zmianowym;

- umiejętność pracy w grupie;

- samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Mile widziane:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

 pracę w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie

-  bardzo dobrą atmosferę pracy w gronie utalentowanych ludzi

- możliwość pracy przy realizacji najbardziej zaawansowanych projektów technicznych

- kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

Zgłoszenia:
• drogą elektroniczną na adres APLIKUJ z dopiskiem TECHNOLOG CIĘCIA

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!