Magazynier ds. przygotowania materiału na produkcję

Invest-Tech Sp. z o.o.

Toruń

2016-07-11

Firma Invest-Tech Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

  • przygotowywanie materiału (arkusze blach) na przecinarki zgodnie z podanym harmonogramem;
  • pomoc operatorom przy załadunku blach i zdejmowaniu wyciętych detali oraz ażuru z przecinarek;
  • dbanie o porządek na magazynie blach;
  • rozładunek dostaw blach;
  • pomoc przy szlifowaniu detali;

Wymagania:

  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych – WARUNEK KONIECZNY;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22);
  • umiejętność pracy w grupie;
  • samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

Mile widziane:

  • uprawnienia na obsługę suwnic z poziomu roboczego;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, rozwijającej się międzynarodowej firmie
• bardzo dobrą atmosferę pracy w gronie utalentowanych ludzi
• kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

Zgłoszenia:

  • Drogą elektroniczną na adres APLIKUJ z dopiskiem Magazynier ds. przygotowania materiału na produkcję

  • Osobiście w biurze firmy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!