Specjalista ds.handlowych

PMN BOBREK SP.J.

Bobrek

2016-07-11

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów - sprzedaż stopów aluminium na rynek krajowy i zagraniczny
  • zakup złomu
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami firmy
  • praca w terenie (sporadycznie)
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w branży
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • nastawienie na realizację celów
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
    • dobra organizacja pracy własnej
    • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
    • rzetelność, skrupulatność, pozytywne nastawienie
    • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miłą atmosferę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!