Doradca Biznesowy Sieci PLAY

360 Circus SP. ZOO

Katowice

2016-07-10

Autoryzowany Dealer sieci Play obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Autoryzowany Doradca Biznesowy Play

Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów z sektora małych i średnich firm w obszarze usług telekomunikacyjnych oferowanych przez Play
• Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcje poprzez analizę potrzeb i doradztwo
• Monitorowanie i rozwój bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów
• Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
• Konsekwentne realizowanie wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych
• Dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:
• Doświadczenie w samodzielnej sprzedaży produktów i usług
• Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania relacji
• Umiejętność realizacji zadań i osiągania założonych celów oraz dobrej organizacji czasu pracy
• Gotowość do pracy w terenie
• Wykształcenie minimum średnie
• Umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel)

Oferujemy:
• Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania
• Rozbudowany pakiet szkoleń
• Pomoc indywidualnego trenera wprowadzającego w specyfikę pracy
• Wsparcie firmowego Call Center w umawianiu spotkań biznesowych z klientami
• Liczne konkursy i dodatkowe systemy motywacyjne

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!