Przedstawiciel Handlowy

Aluflam Extrusion sp. z o.o.

Brwinów

2016-07-10

Miejsce pracy: Cała Polska
Nr ref.: PH/0716

Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pozyskiwanie klientów/odbiorców profili aluminiowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami – praca w terenie.

Opis stanowiska:

  • Odbywanie wizyt handlowych – pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • Raportowanie działań handlowych
  • Przedstawianie ofert, negocjacje handlowe
  • Współpraca z działem marketingu
  • Obsługa firmowego systemu CRM
  • Reprezentowanie firmy na targach

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Zdolności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętnością budowania dobrych relacji z ludźmi
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Rzetelność i terminowość
  • Prawa jazdy kat. B- warunek konieczny
  • Preferowany wykształcenie: uczelnia techniczna lub ekonomiczna
  • Pogodne usposobienie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!