Burger rekrutuje

SEKA S.A.

Węgrzce

2016-07-10

SEKA S.A. Agencja Zatrudnienia (nr 7889) specjalizująca się w rekrutacjach, outsourcingu, doradztwie i szkoleniach dla naszego nowego Klienta będącego liderem na rynku restauracji szybkiej obsługi poszukujemy Kandydatów:

PRACOWNIK OBSŁUGI LOKALU

Lokalizacja: Węgrzce k. Krakowa

Zadania:

  • przyjmowanie/wydawanie zamówień
  • praca na kasie
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • komunikatywność
  • dokładność
  • nastawienie na osiąganie celu
  • książeczka z badaniami sanitarnymi
  • orzeczenie o niepełnosprawności

Szukamy osób w każdym wieku!

Oferujemy:

  • elastyczny grafik 7 dni w tygodniu między 6 a 23
  • umowę zlecenie z wy6nagrodzeniem nawet 3000zł
  • pracę wśród miłego i życzliwego zespołu
  • niezbędne szkolenia płatne jak za godziny pracy

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania swoich CV

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. - Agencja Zatrudnienia (nr 7889) z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75925 ofert pracy. Sprawdź!