Kelner

GP PEOPLE

Burgdorf

2016-07-10

Agencja zatrudnienia GP People u numerze KRAZ  nr 4972 dla swojego Klienta – zajazdu -  poszukuje aktualnie 3 Kandydatów na stanowisko:

Kelner Niemcy

- aplikuj z głową - przeczytaj wymagania, które są dla naszego Klienta niezbędne

miejsce pracy: Niemcy, Dolna Saksonia, Burgdorf

opis stanowiska:

- praca na stanowisku kelner, pracownik restauracji

- 2 wolne dni w tygodniu

- zmiany: 6-15, 14-23

wymagania niezbędne:

- dyspozycyjność od zaraz

- dobry niemiecki w mowie (obsługa Klienta)

- czarna odzież robocza we własnym zakresie

oferujemy:

- zakwaterowanie (pokoiki 1 - osobowe)

- pracę od zaraz

- najniższa niemiecka krajowa 1600 eur brutto

- pracę  40 - 45 h tygodniowo

- umowa na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość zatrudnienia par (ale nie zawsze będą miały te same zmiany)

- umowę o pracę na czas określony na niemieckich warunkach

- warunki socjalne gwarantowane ustawowo w trybie niemieckim – składki i podatek niemiecki

- jedzenie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: APLIKUJ

  Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila